KONST / Litografier / Färglitografi 15033071
nr 1503 3071
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 73/300. Färglitografi, bildmått: 40x70 cm, yttermått inklusive ram: 58x87 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:01:35
17/11 22:29:02
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon